אזור
עיר
טכנאי מזגנים | תיקון מזגנים בתל אביב - יפו

טכנאי מזגנים | תיקון מזגנים בתל אביב - יפו

בדרך כלל זה קורה, חם או קר בטירוף והמזגן פתאום מחליט לשבוק חייו. חוק מרפי, מישהו צריך לומר את זה. לא קל בכלל להירדם בשיא הקיץ בלי מזגן, כל הגוף נדבק, ההרגשה אינה נוחה וטמפרטורות הגוף מטפסות ומטפסות.

מעלים נקודה
אם אתם גרים בתל אביב יפו אתם זקוקים לאיש מקצוע מצוין, אשר יוכל להבין לליבכם ויוכל לספק לכם שירות מהיר, אמין ובמחיר משתלם מאוד וכל זה בכדי שלא תצטרכו יום אחד לישון בצורה כזאת.

אם אתם מחפשים את כל זה, יש לנו הצעה בשבילכם.
אנחנו באור שיווק מספקים שירותי מיזוג אוויר לכל קהל הלקוחות על ידי הצוותים המקצועיים שלנו.

להזמין טכנאי היום והוא יגיע תוך 24 שעות
כבר לא צריך לחכות שעות לטכנאי עד שיגיע, תוכלו לעשות את זה בטלפון תוך כדי שיחה עם נציג שינסה לעזור לכם לפתור את התקלה מבלי להגיע לביתכם ולחייב אתכם בעבור קריאת שירות על שטות מיותרת.

טכנאי המזגנים של אור שיווק בעיר תל אביב יפו
טכנאי בכיר בחברתנו אמר פעם "מניסיוני לפחות 50% מקריאות השירות הן על תקלות שלא היו אמורות לעלות כסף אם הלקוח היה שם את תשומת ליבו בשאלה, או יכול לקבל סוג של ייעוץ לגביי זה ללא עלות מבעלי מקצוע אדיבים".

משם למדנו שהדבר החשוב ביותר טרם ההגעה אל הלקוח זה לנסות ולהבין את הסימפטומים שהוא מתאר וכך פחות או יותר לדעת האם נדרשת הגעה של טכנאי לביצוע דיאגנוזה (ניתוח מעמיק) ליחידת המיזוג או אם סתם צריך לכוון את השלט או לנתק את המזגן מהחשמל לצורך איפוס.

קיימות לא מעט תקלות במזגנים, אך אם אתם רוצים להיות בטוחים שאצלכם הכל בסדר תתחילו מהשלט שרוב התלונות המגיעות מתבררות בשלט שאינו מכוון כמו שצריך.

אם אתם בטוחים שהשלט מכוון היטב בדקו האם היחידה החיצונית מרעישה, אם כן והמזגן לא מקרר או מחמם ברוב המקרים מדובר בחוסר גז.

אם היחידה החיצונית לא פועלת רוב הסיכויים שמדובר בתקלת חשמל, חוט שרוף, כבל לא תקין, מנוע מאוורר או מדחס ששבק חיים.

לסיכום, אנחנו מחכים לשיחה שלכם, תנו לנו לספק לכם שירות שייתן לכם לישון בשקט בלילה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

טכנאי מזגנים | תיקון מזגנים בתל אביב - יפו
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם