אזור
עיר

תיקון מזגנים

תיקון מזגנים

תיקון מזגנים ייעשה לרוב על ידי טכנאי. אולם יש כמה דרכים לתקן תקלות פשוטות בעצמנו במזגן. ישנם סוגים שונים של תיקון שאפשר לעשות לבד, אך ישנם פעולות שונות של תיקון מזגן, שאותן אי אפשר לעשות לבד, אלא על ידי טכנאי. במאמר זה נפרט מה תוכלו לעשות לבד, ובשביל אילו פעולות תאלצו להזמין טכנאי.

ניקוי האבק מהמזגן: האבק, הינו הגורם מספר אחד לתקלות במזגנים. יש לציין, שפליטת אבק מהמזגן אינה טובה לנשימה ולבריאות. לפעמים, מזמינים טכנאי תיקון מזגנים, רק בגלל מצב בו מצטבר אבק במזגן, והמזגן לא פועל כראוי. לכן, חשוב מדי פעם לנקות לבד את המזגן מהאבק המצטבר בו. פעולת הניקוי פשוטה מאוד, ונעשית על ידי העברת סמרטוט במקומות מסוימים. אין צורך לנקות באקונומיקה, או בתכשירי ניקוי מיוחדים. אולם, אם לא יודעים איך לנקות לבד, או אין זמן, עדיף להזמין טכנאי.

מילוי גז במזגן על ידי טכנאי: סוג של תיקון מזגנים חיוני, הוא כאשר אוזל הגז במיכל. במצב זה, המזגן יפעל- אך לא יפלוט אוויר קר או חם. לרוב, מומלץ להזמין טכנאי תיקון מזגנים שיוודא שאכן אזל הגז, ויימלא את המיכל של המיזוג בגז חדש. גם כאשר יש דליפת מים ממזגן, המזגן יפעל, אך לא יפלוט אוויר חם או קר, וגם במצב זה, יש להזמין טכנאי מזגנים שייתקן את התקלה.

החלפת צינורות מקולקלים: לצינורות של המזגן, יש נטייה להישחק. כאשר הצינורות של המזגן שחוקים ולא ראויים לשימוש, מומלץ להזמין טכנאי תיקון מזגנים. עלות החלפת הצינור ההרוס בצינור חדש אינה גבוהה, ומשתלמת הרבה יותר מרכישת מזגן חדש.

כדי למנוע תקלות - להפעיל את המזגן גם בתקופת האביב: בעונות המעבר, ובמיוחד באביב, אין צורך בהפעלת המזגן. יש משב רוח קליל ונעים, ולא חם מדי. אולם, דווקא תקופות אלו, עלולות להביא לשחיקה של המזגן. כאשר המזגן לא פועל במשך תקופה ארוכה, השמן לא זורם בכל חלקי המזגן, וכך נוצרת התייבשות וחלודה, שפוגעת בחלקי המזגן. לכן, על מנת שלא יהיה צורך בהזמנת טכנאי עבור תיקון מזגנים, צריך להפעיל את המזגן בעונות המעבר ל- 10 דקות.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

תיקון מזגנים
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 411 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם