אזור
עיר
טכנאי מזגנים באריאל | תיקון מזגנים באריאל

טכנאי מזגנים באריאל | תיקון מזגנים באריאל

סקירה מלאה של כלל השירותים שתוכלו לקבל מטכנאי מזגנים באריאל של חברת אור שיווק
כשהרכב מתקלקל לוקחים אותו למוסך, כשהחשמל קופץ מזעיקים חשמלאי וכשהמזגן אינו עובד כמו שצריך, קוראים לטכנאי מזגנים. כל זה נכון מלבד העובדה שטכנאי מזגנים יכול לתת לכם שירותים נוספים מלבד שירותי תיקונים, במיוחד אם מדובר בטכנאים שלנו.

כמה מילים עלינו
חברתנו, חברת אור שיווק, היא חברה המתמחה בפתרונות מתקדמים למיזוג אוויר. לצד תכנון מערכות מיזוג לחברות ולקוחות מסחריים, אנו מספקים גם שירותי תיקונים, מכירה והתקנות של מזגנים מכל הסוגים ללקוחות פרטיים.

כל אנשי הצוות שלנו הם אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון, שעברו את ההכשרה המתאימה, אך מלבד הפן המקצועי אנו שמים דגש גם על יחס אישי לכל לקוח ושירות אדיב. לכן, אם אתם זקוקים לטכנאי מזגנים באריאל, תוכלו לפנות אלינו בכל אחד מהמקרים הבאים.

אילו שירותים ניתן לקבל מטכנאי המזגנים שלנו?
במסגרת מכירת המזגן אנו מספקים גם שירותי התקנה בבית הלקוח. טכנאי מזגנים מוסמך יגיע לביתכם במועד שתואם, ויבצע את ההתקנה בצורה בטוחה. לאחר ההתקנה, הטכנאי שלנו יסביר לכם על הפונקציות השונות של המזגן וידריך אתכם איך להפעיל אותו.

מלבד האחריות שתקבלו על המזגן עצמו, תינתן לכם אחריות גם על ההתקנה, ולכן בכל מקרה של תקלה בפעילות המזגן או בעיות הקשורות להתקנה, תוכלו להזמין את טכנאי המזגנים שלנו שיפתור את הבעיה במסגרת האחריות.  לרוב תעודת אחריות על מזגן חדש היא לתקופה של כחמש שנים, אך כמובן שתוכלו להזמין טכנאי גם לאחר מכן, במידת הצורך, בתעריף משתלם.

טכנאי מזגנים יוכל לסייע לכם רבות גם במהלך השנה בתחזוקת המזגן. תחזוקה נכונה של המזגן חשובה כדי למנוע תקלות חמורות שיכולות לגרום לנזק מורכב או בלתי הפיך, והיא גם יכולה לסייע בהארכת משך החיים של המזגן. כאשר הטכנאי שלנו יגיע, הוא יבדוק את המזגן, ינקה אותו מבפנים, יוסיף גז במידת הצורך ויבדוק את החיבורים. לאחר מכן הוא יוכל להדריך אתכם כיצד לתחזק את המזגן באופן עצמאי ואיך תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל באמצעות שימוש נכון וטיפים חשובים.

להזמנת טכנאי מזגנים באריאל, תוכלו ליצור עמנו קשר דרך האתר או בחיוג טלפוני, ונשמח לשלוח אליכם את אחד המומחים שלנו.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

טכנאי מזגנים באריאל | תיקון מזגנים באריאל
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם