אזור
עיר
טכנאי מזגנים בטבריה | תיקון מזגנים בטבריה

טכנאי מזגנים בטבריה | תיקון מזגנים בטבריה

עצות של טכנאים לגבי שימוש חכם במזגן
חברתנו, אור שיווק, אשר מפעילה מערך טכנאי מזגנים בטבריה ובפריסה ארצית, מציגה לכם עצות טובות לגבי שימוש חכם במזגן, אשר נצברו לאחר שנות ניסיון רבות ורכישת ידע מקצועי רחב.

בחברתנו מאמינים ששירות טוב הוא שירות מקצועי, אמין, המתנהל בשקיפות מלאה מול הלקוח. לכן, חשוב לנו שתקבלו מידע מלא אודות סוג המזגן עליו אנו ממליצים עבורכם, מהם היתרונות והחסרונות שלו וכיצד תוכלו להשתמש בו בצורה חכמה. לשם כך אספנו עבורכם את העצות הבאות.

כוונו את המזגן לטמפרטורת החדר
ככל שהמזגן יהיה מכוון לטמפרטורה נמוכה יותר, כך תגבר פעולת המנוע ובהתאם לכך צריכת החשמל. כוונו את המזגן ל23-25 מעלות, ותגלו שלמרות הפיתוי לקרר את החדר במהירות, טמפרטורות אלו נעימות יותר לשהייה בטווח הארוך.

נקו את הפילטרים של המזגן
במקרים רבים מתקשרים לחברתנו להזעיק בדחיפות טכנאי מזגנים בטבריה, וכאשר הוא מגיע הוא מגלה שהמקור לריח הרע מהמזגן או לעצמה הנמוכה הוא חוסר תחזוקה וניקיון בסיסיים של המזגן. חשוב מאד להוציא מדי פעם את הפילטרים, לשטוף אותם במים ולייבש אותם היטב, אחרת המזגן יתמלא באבק, לכלוך, עובש, פטריות ומזיקים אחרים אשר גורמים לריח רע וחוסמים את תנועת האוויר. חסימה כזו יכולה לגרום למנוע להתאמץ יותר ולכן באופן טבעי תעלה את חשבון החשמל שלכם. זו גם דרך לחסוך בתשלום עבור השירות של טכנאי מזגנים בטבריה.

בחרו מלכתחילה במזגן המתאים לשטח הבית
כשאנו מייעצים ללקוח לגבי בחירה במזגן, אנו לוקחים בחשבון את גודל השטח אותו אמור המזגן לקרר או לחמם, את המקום בו המזגן יותקן ושיקולים נוספים כמו הרגלי הצריכה של בני הבית. כמו כן, ישנם מקרים בהם למרות מחיר הרכישה היקר יחסית, נמליץ ללקוחותינו על מזגן אינוורטר. מזגן זה נחשב למזגן חכם אשר עובד בהתאם לזיהוי טמפרטורת החדר באמצעות שיטת פעולה ייחודית, המאפשרת חיסכון משמעותי בצריכת החשמל.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות שימוש חכם במזגן ? בפעם הבאה שאתם מזמינים טכנאי מזגנים בטבריה מחברתנו, אל תהססו לשאול אותו את השאלה והוא ישמח לענות לכם ולתת לכם טיפים מקצועיים מניסיונו הרב.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

טכנאי מזגנים בטבריה | תיקון מזגנים בטבריה
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם