אזור
עיר

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי


אם אתם אוהבים שהבית שלכם חם בחורף ולא יבש אתם חייבים חימום רצפתי. עם חימום רצפתי תוכלו ליהנות מבית חמים בטמפרטורה נעימה ואחידה, לחסוך באנרגיה של הפעלת תנורי חימום שונים, ובנוסף ליהנות מחימום רצפתי בכל שטח הבית שברצוננו לחמם.

מהו חימום רצפתי?
חימום רצפתי הוא חימום אשר נועד לחמם את רצפת הבית שלנו. החימום מופעל ע"י מערכת סגורה בה המים החמים נעים מן המערכת אל התשתית שהונחה מתחת לרצפת הבית שלנו. מערכת חימום רצפתי היא הפתרון לכולנו כי כולנו סובלים מקור בחורף במיוחד אנשים מבוגרים, תינוקות, וגם חיות המחמד שלנו שכל כך אוהבות לנום על הקרקע. מערכות מסוג זה עמידות לאורך שנים רבות, ללא חשש מנזילות או תקלות שונות בתשתית הרצפה במידה ונעשתה על ידי חברה מקצועית מן התחום. מחימום רצפתי ניתן להתחמם מהר במיוחד וליהנות מחום איכותי בכל חללי הבית וללא יובש בהשוואה ליחידות מיזוג אוויר.

למי מתאימה מערכת רצפתי?
מערכת חימום רצפתי מיועדת לכולם, גם כאלה שסובלים מקור בחורף, כמו: קשישים, אנשים עם אנמיה, תינוקות רכים שמערכת החיסון שלהם חלשה, בעלי חיים שאוהבים להיות על הרצפה ועוד. החום העולה ממרצפות הדירה ומחמם את החדר גורם לאדם השוהה בחדר ליהנות מטמפרטורה אחידה ונעימה ללא כל תחושת יובש.

למה עדיף חימום רצפתי עדיפה?
מערכת חימום רצפתי עמידה לאורך שנים רבות מאחר והיא מקובעת מתחת לרצפה, כך שאין חשש לפגמים או סתימות בצנרת המים בהשוואה לצינורות חשופים במערכות שונות חימום רצפתי עדיפה, בארה"ב זו השיטה המפורסמת ביותר להסקה ושמירה על חום הבית בחורף הקר.

מהם היתרונות של חימום רצפתי?
לחימום רצפתי ישנם לא מעט יתרונות: ראשית, מדובר על מערכת השומרת על טמפרטורה אחידה. שנית, מערכות חימום מסוג זה אינן נוטות להתקלקל ועבודות במשך שנים. מבחינת צריכת החשמל בהשוואה לתנורי החימום וההסקה השונים היא צורכת בהרבה פחות חשמל מכיוון שכיום יש מדחסי אינוורטר שונים שיכולים להפעיל מערכות אלו.

 

מערכות חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

מערכות

שמדובר על עונת החורף הקרירה ישר עולות לנו המחשבות על הלילות הקרים, על הפסקות החשמל, הגשמים החזקים, הסופות, הברקים והרעמים. כאמור ישנם ימים שהתנור או המיזוג פועלות ללא הפסקה כי הטמפרטורות נמוכות במיוחד. אז יש לנו פתרון עבורם והוא מערכות חימום רצפתי איתם אפשר להיפתר מתנורי החימום אשר "קורעים" אותנו בחשבון החשמל הדו-חודשי, אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלצל אלינו ואנו כבר נדאג לספק לכם את כלל המידע על מערכות חימום רצפתי שיחממו עבורכם את רצפת הבית שלכם בטמפרטורה אחידה.

מהן מערכות חימום רצפתי?
מערכות חימום רצפתי הן למעשה מערכות אשר מתקינים אותם מתחת לבלטות הרצפה בבית והן מחממות את הרצפה בבית. החום העולה מהריצוף ואף גורם לתשתית מערכת החימום ה- תת רצפתי לפזר את החום כלפי מעלה אל הרצפה. החום המתקבל ממערכות החימום מפוזר באופן אחיד לכל חדרי הבית אשר החלטתם לפרוס את תשתית הרצפה של המערכת ומבטיח חיסכון עצום בחשמל. והמשתמע מכך שמערכות חימום תת ריצפתי אלו חוסכות לכם כסף רב ומספקות לכם תנאי מחייה איכותיים במיוחד בהשוואה לחימום על ידי מערכת מיזוג רגילה.

איך פועל חימום רצפתי?
ישנם שתי שלבים עיקריים בהתקנת מערכת חימום רצפתי, השלב הראשון הוא פריסת תשתית הצנרת של החימום ה- רצפתי אשר מורכבת מצינורות פלסטיק קשיחים, אלומיניום או נחושת כאשר המים החמים בה נעים ומחממים את הרצפה. ע"י זרימת המים מתקבל החום ומתחלק בצורה שווה בין החללים השונים בבית. השלב השני בהתקנת המערכת הוא חיבור תשתית הרצפה אל מערכת החימום ה- תת רצפתי של היצרן שבחרנו. החימום מתאים לכל בית וניתן להתקין ולתכנן את המערכת הנ"ל בכל מקום שנרצה כמובן שחשוב לעשות זאת עם חברה מקצועית מן התחום.

אילו סוגי חימום רצפתי קיימים? ישנם כמה סוגי חימום רצפתי אשר כוללים:

1. חימום רצפתי חשמלי - חימום זה מותקן על גופי החימום החשמליים אשר מתחת לרצפות הבית, גופי חימום אלה מפיצים את החום בחלל הרצפה.
2. חימום רצפתי על מים - זהו החימום אשר מורכב מצינורות במערכת סגורה אשר בהם עוברים המים החמים ומחממים את רצפת הבית.

החימום ה- רצפתי המומלץ הינו חימום רצפתי עם מים מאחר והוא חסכוני בחשמל וניתן לחברו למערכות מסוג HEAT PUMP  של VRF.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ מקצועי בנושא.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

חימום תת רצפתי
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם