חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

אם אתם אוהבים שהבית שלכם חם בחורף ולא יבש אתם חייבים חימום תת רצפתי. עם חימום תת רצפתי תוכלו ליהנות מבית חמים בטמפרטורה נעימה ואחידה, לחסוך באנרגיה של הפעלת תנורי חימום שונים, ובנוסף ליהנות מחימום רצפתי בכל שטח הבית שברצוננו לחמם.

מהו חימום תת רצפתי?
חימום תת רצפתי הוא חימום אשר נועד לחמם את רצפת הבית שלנו. החימום מופעל ע"י מערכת סגורה בה המים החמים נעים מן המערכת אל התשתית שהונחה מתחת לרצפת הבית שלנו. מערכת חימום תת רצפתי היא הפתרון לכולנו כי כולנו סובלים מקור בחורף במיוחד אנשים מבוגרים, תינוקות, וגם חיות המחמד שלנו שכל כך אוהבות לנום על הקרקע. מערכות מסוג זה עמידות לאורך שנים רבות, ללא חשש מנזילות או תקלות שונות בתשתית הרצפה במידה ונעשתה על ידי חברה מקצועית מן התחום. מחימום תת רצפתי ניתן להתחמם מהר במיוחד וליהנות מחום איכותי בכל חללי הבית וללא יובש בהשוואה ליחידות מיזוג אוויר.

למי מתאימה מערכת תת רצפתי?
מערכת חימום רצפתית מיועדת לכולם, גם כאלה שסובלים מקור בחורף, כמו: קשישים, אנשים עם אנמיה, תינוקות רכים שמערכת החיסון שלהם חלשה, בעלי חיים שאוהבים להיות על הרצפה ועוד. החום העולה ממרצפות הדירה ומחמם את החדר גורם לאדם השוהה בחדר ליהנות מטמפרטורה אחידה ונעימה ללא כל תחושת יובש.

למה עדיף חימום תת רצפתי עדיפה?
מערכת חימום רצפתי עמידה לאורך שנים רבות מאחר והיא מקובעת מתחת לרצפה, כך שאין חשש לפגמים או סתימות בצנרת המים בהשוואה לצינורות חשופים במערכות שונות חימום תת רצפתי עדיפה, בארה"ב זו השיטה המפורסמת ביותר להסקה ושמירה על חום הבית בחורף הקר.

מהם היתרונות של חימום תת רצפתי?
לחימום תת רצפתי ישנם לא מעט יתרונות: ראשית, מדובר על מערכת השומרת על טמפרטורה אחידה. שנית, מערכות חימום מסוג זה אינן נוטות להתקלקל ועבודות במשך שנים. מבחינת צריכת החשמל בהשוואה לתנורי החימום וההסקה השונים היא צורכת בהרבה פחות חשמל מכיוון שכיום יש מדחסי אינוורטר שונים שיכולים להפעיל מערכות אלו.

במידה ואתם מעוניינים בחימום תת רצפתי אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבל ייעוץ מקצועי בנושא.


עוד בנושא חימום תת רצפתי


נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

חימום תת רצפתי
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 162 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם