מערכות חימום תת רצפתי

מערכות חימום תת רצפתי

שמדובר על עונת החורף הקרירה ישר עולות לנו המחשבות על הלילות הקרים, על הפסקות החשמל, הגשמים החזקים, הסופות, הברקים והרעמים. כאמור ישנם ימים שהתנור או המיזוג פועלות ללא הפסקה כי הטמפרטורות נמוכות במיוחד. אז יש לנו פתרון עבורם והוא מערכות חימום תת רצפתי איתם אפשר להיפתר מתנורי החימום אשר "קורעים" אותנו בחשבון החשמל הדו-חודשי, אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלצל אלינו ואנו כבר נדאג לספק לכם את כלל המידע על מערכות חימום תת רצפתיות שיחממו עבורכם את רצפת הבית שלכם בטמפרטורה אחידה.

מהן מערכות חימום תת רצפתי?
מערכות חימום תת רצפתי הן למעשה מערכות אשר מתקינים אותם מתחת לבלטות הרצפה בבית והן מחממות את הרצפה בבית. החום העולה מהריצוף ואף גורם לתשתית מערכת החימום התת רצפתית לפזר את החום כלפי מעלה אל הרצפה. החום המתקבל ממערכות החימום מפוזר באופן אחיד לכל חדרי הבית אשר החלטתם לפרוס את תשתית הרצפה של המערכת ומבטיח חיסכון עצום בחשמל. והמשתמע מכך שמערכות חימום תת רצפתיות אלו חוסכות לכם כסף רב ומספקות לכם תנאי מחייה איכותיים במיוחד בהשוואה לחימום על ידי מערכת מיזוג רגילה.

איך פועל חימום תת רצפתי?
ישנם שתי שלבים עיקריים בהתקנת מערכת חימום תת רצפתי, השלב הראשון הוא פריסת תשתית הצנרת של החימום הרצפתי אשר מורכבת מצינורות פלסטיק קשיחים, אלומיניום או נחושת כאשר המים החמים בה נעים ומחממים את הרצפה. ע"י זרימת המים מתקבל החום ומתחלק בצורה שווה בין החללים השונים בבית. השלב השני בהתקנת המערכת הוא חיבור תשתית הרצפה אל מערכת החימום התת רצפתי של היצרן שבחרנו. החימום מתאים לכל בית וניתן להתקין ולתכנן את המערכת הנ"ל בכל מקום שנרצה כמובן שחשוב לעשות זאת עם חברה מקצועית מן התחום.

אילו סוגי חימום תת רצפתיים קיימים? ישנם כמה סוגי חימום תת רצפתיים אשר כוללים:

חימום תת רצפתי חשמלי - חימום זה מותקן על גופי החימום החשמליים אשר מתחת לרצפות הבית, גופי חימום אלה מפיצים את החום בחלל הרצפה.
חימום תת רצפתי על מים - זהו החימום אשר מורכב מצינורות במערכת סגורה אשר בהם עוברים המים החמים ומחממים את רצפת הבית.

החימום הרצפתי המומלץ הינו החימום התת רצפתי עם מים מאחר והוא חסכוני בחשמל וניתן לחברו למערכות מסוג HEAT PUMP  של VRF.
אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ מקצועי בנושא.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מערכות חימום תת רצפתי
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 162 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם