מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי

האקלים החם אשר כולנו מנסים להתגונן מפניו משך חודשים רבים בשנה, אינו מפריע רק לתפקוד של בני אדם, הוא עלול להזיק גם למכונות, לחיות משק ולגידולים חקלאיים. האפשרויות העומדות בפני התעשיין, החקלאי, בעל המוסך או מפיק האירועים מצומצמות למדי. מערכות מיזוג הן סיפור יקר מידי ולא תמיד יעיל, כאשר מדובר בחללים גדולים מאד; ומלבד זאת, בענפי החקלאות והתעשייה רוב המבנים הם פרוצים אל החוץ. מאווררים תעשייתיים, יפתרו את הבעיה. הם זולים והם יעילים גם באזורים פתוחים.

מאוורר תעשייתי הוא בעצם כמו כל מאוורר אחר. הוא מורכב ממערכת כנפיים קשיחות, שמופעלות באמצעות מנוע חשמלי. ההבדל בין המאוורר התעשייתי לבין המאוורר הביתי אותו אנחנו מכירים הוא בעצם רק בגודל בין שני אלו. המאוורר התעשייתי הוא מכשיר גדול, מהיר מאוד ורב עוצמה, והוא מייצר משבי רוח חזקים המתפזרים על פני רדיוס נרחב.

מאוורר נייד או מאוורר נייח?
המאווררים התעשייתיים משווקים בשתי תצורות יש את המאוורר התעשייתי הנייד ויש את המאוורר הנייח.

מאווררים נייחים – אלו נתלים מהתקרה או שהם מותקנים על הקיר, כפי שאנחנו מכירים ורואים במסעדות, במועדונים ובבתי עסק רבים אחרים.

מאווררים ניידים תעשייתיים - אלו אמנם תופשים מקום בחדר, בין כאשר הם מוצבים על מוט או כשהם מונחים ישירות על הרצפה, אך היתרון במאוורר הנייד הוא שאפשר להזיז אותו בקלות ממקום למקום בהתאם לצורך ובכך לכוון את כיוון הנשיבה של הרוח באופן מדויק וממוקד יותר. כל אחד משני סוגי המאווררים מוצע במגוון דגמים, שנבדלים בצורתם, בגודלם, במשקלם, וכן בדרגות המהירות שלהם ועוד תכונות נוספות.

מי עוד זקוק למאוורר תעשייתי?
המאוורר התעשייתי עשוי להתאים לא רק למפעלים או לבתי מלאכה. גם אולמות שמשרתים קהל רב, או חדרים בעלי תקרות גבוהות, משרדים גדולים או אפילו עסקים, שעושים שימוש גם במזגנים, יכולים להפיק תועלת וליהנות מאווירה נעימה ומרעננת ומתפקוד טוב יותר של מערכות הקירור האחרות, וזאת בזכות השימוש במאוורר התעשייתי.

המאוורר התעשייתי מומלץ מאוד הן בשל העלות הנמוכה שלו בעת הרכישה וכן התחזוקה בעת השימוש, כמו כן מדובר במכשיר ירוק שאינו צורך גזים ואינו פולט מזהמים.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מאוורר תעשייתי
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 453 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם