מערכות שחרור עשן

מערכות שחרור עשן

אם אתה עסק, חברה או מפעל ואתה מתעניין בשחרור עשן על מנת להגן על עצמך ולהיות מכוסה מפני שריפות. מערכות פינוי עשן יוכלו לזהות שריפה לא צפויה שמתרחשת בבניין ולטפל בה בהקדם בטרם שתהפוך לגדולה יותר. גלאי העשן אשר מותקן בכל בית עסק מזהה ע"י עשן שיש שריפה ומזהיר אותנו ע"י צפצוף שמשהו לא תקין.

מה זה שחרור עשן?
שחרור עשן זה למעשה מערכות אשר לוכדות את העשן ומסלקות אותו מהמבנה אל הסביבה שמחוצה לו. מדובר על מערכות חכמות ומתוחכמות אשר עוזרות לשחרר את העשן החוצה במהירות ובצורה הכי טובה שיש. המערכות חובה בכל בניין עסקים או מפעלים, הוא מציל חיי אדם ונחוץ על מנת לטפל בשריפה.

מה תפקידו של שחרור עשן?
תפקידן של מערכות עשן הוא לבצע פינוי מבוקר של העשן בזמן שריפה וליצור לנו אזורים בטוחים בחלקים שונים במבנה, וזאת על מנת שאנשים יוכלו לברוח מהמבנה הבוער ולהציל את עצמם. מערכת פינוי עשן מותקנת בכל בניין עסקים או מפעל בכניסה למבנה על מנת שבעת פריצת שריפה ניתן יהיה לשלוט פה בצורה מהירה ונכונה.

סוגי המערכות: ישנם סוגים שונים של מערכות מסוג זה:

מערכות עשן מפוחים - אלו מערכות עשן אשר מבוססות על מפוחים. המפוחים משחררים את העשן אשר במהירות והן יונקים את העשן ומסלקים אותו החוצה באמצעות הלהבים אשר מסתובבים במהירות.
מערכות עשן עם מנועים - מדובר על מנועים המותקנים במשלב על החלונות, במקרה הצורך המנוע  מסיט את החלון הצידה או מרים את החלון בפתיחה של הציר.
רפות ותריסים - בשעת שריפה נפתחים הרפפות והתריסים או נסגרים,וכך ניתן לשלוט על זרימת העשן. הרפפות והתריסים מזהים את העשן ומתריעים על כך. את הרפות והתריסים ניתן להתקין במערכות שליטה ובקרה כמו רכזות ייעודיות.

מי מחויב בהתקנת שחרור עשן?
כל בעל עסק, חברה או מפעל מחויב בהתקנת מערכות שחרור עשן, אשר נמצאות בכניסה לבניין על מנת לסלק את העשן החוצה ולשלוט על השריפה מהר, על מנת ששאר העובדים יוכלו לברוח מהאש למקום בטוח.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מערכות שחרור עשן
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 162 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם