איך לבחור מזגן

איך לבחור מזגן

מזגן הוא אחד ממוצרי החשמל הכי חשובים בבית, במיוחד באזורים מסוימים בארץ. טכנולוגיות הקירור והחימום של מזגנים הולכות ומתפתחות כל הזמן, ומאפשרות לכם לבחור מזגנים יעילים יותר, שקטים יותר מעוצבים ויפים יותר וחסכוניים יותר בחשמל.

אז איך לבחור מזגן חדש?
בשוק קיימים כמה דגמים מרכזיים של מזגנים - מזגן עילי, ומזגן מיני מרכזי. קירור של חדר אחר, מצריכה שימוש במזגן עילי לחדר, אם צריכים לקרר או לחמם כמה מזגנים בבית, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לגבי מזגן מרכזי או מיני מרכזי.

בחירת מזגן חדש צריכה להתחשב בפרמטרים חשובים.

1. התאמת סוג המזגן לצרכי הבית - זהו אולי הפרמטר החשוב ביותר, כאשר בוחרים מזגן. כיצד הוא יתאים לבית שלנו, ויאפשר לנו לקרר ולחמם אותו בצורה הטובה ביותר. כל סוג מזגן שתבחרו, עילי, מרכזי או מיני מרכזי, מחייב התאמה לגודל השטח, ולסוג המבנה שלכם, למיקום החדר, ופיזור האוויר בו. אלו נקודות חשובות על מנת לבחור מזגן איכותי. במידה ואתם זקוקים בעיקר למזגן עבור קירור הבית, ניתן לבחור מזגנים אשר פעולת הקירור בהם עוצמתית יותר. במידה ואתם גרים באזור שקופא בחורף, כדאי לבור מזגן שמחמם גם בתנאי מזג אוויר קשים.

2. צריכת החשמל של המזגן - סעיף זה הוא סעיף חשוב במיוחד. אנשים רבים קונים מזגנים, ומגלים שחשבון החשמל שלהם קפץ מאוד, והם לא מפעילים אותם בגלל סיבה זו. כדי לדעת מה צריכת החשמל של כל מזגן, יש להתייחס לדירוג שלו, ולתפוקת הכוח שלו. ניתן להיעזר בטבלה ייעודית על מנת לחשב את הסעיף הזה, או להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לכם להבין מה תהיה עלות הפעלת מזגן כל פעם.

3. מחיר - מחירו של מזגן נגזר מהגודל שלו, ומדירוג החשמל שלו. ככל שצריכת החשמל של המזגן חסכונית יותר, כך העלות שלו יכולה להיות גדולה יותר. שימו לב, בדרך כלל כדאי לא לחסוך בעלות הראשונית של המזגן, כדי לקבל מזגן איכותי, וחסכוני, שיאפשר לכם גם קירור וחימום וגם חיסכון בחשמל. כלל שהמזגן גדול יותר ומיועד לשטח גדול יותר המחיר של המזגן יעלה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

איך לבחור מזגן
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם