מהי מערכת VRF - VRV

מהי מערכת VRF - VRV

מערכת VRF - VRV זוהי מערכת חדשנית של מיזוג אוויר והיא פועלת על בסיס העיקרון של קירור בתפוקה משתנה וזאת בזכות שינוי בנפח של זרימת הקירור בתוך מערכת מיזוג האוויר. למערכת המיזוג מן הסוג הזה מספר יתרונות לא מבוטלים שהם אלו שהפכו את המזגנים הללו לנפוצים ומבוקשים במיוחד.

המרכיב המרכזי של מערכת מיזוג האוויר מסוג VRF – VRV זהו המדחס שפועל באופן שונה וייחודי בהשוואה למדחס הרגיל בכל המזגנים הסטנדרטיים. המדחס במזגנים שפועלים באותם מערכות VRF  – VRV מאפשרים את השינויים בתפוקה של הקירור או של החימום באופן רציף על פי הדרישה שמתקבלת מהמאיידים. כלומר מיחידות הקצה. המערכות הללו הינן מודולאריות. זאת אומרת שהן מאפשרות את השימוש של כמה וכמה יחידות קצה מסוגים שונים וגם מגדלים שונים תוך שהם משתמשים ביחידת עיבוי מרכזית יחידה.

איך פועלים מערכות המיזוג VRF – VRV?
מערכות המיזוג מן הסוג VRF – VRV פועלות ומנוהלות על ידי מערכת פנימית ממוחשבת. המערכת הזו יכולה להתחבר גם למחשב האישי כך שניתן לשלוט באופן מושלם על מערכת המיזוג   ניתן לבחור בשלט חיצוני או סוגים שנים של פקדי קיר כך שהשליטה על המערכת יכולה להיות מושלמת.  מערכות הבקרה והפיקוד במערכות המיזוג הללו הן מערכות חכמות ומתקדמות שיכולות אף להשתלב במערכת ניהול בית חכם באמצעות המכשיר הסלולארי.

יתרונות של מערכות מיזוג מסוג VRF – VRV
מערכות המיזוג מן הסוג VRF – VRV כוללים מגוון יתרונות בלתי מבוטלים אשר אלו הופכים את השימוש במזגנים הללו יעילים וטובים הרבה יותר. בין היתרונות נוכל למנות את הבולטים ביניהם:

1. שמירה על טמפרטורה אחידה בחלל - מערכות ה- VRF – VRV מסוגלות לשלוט על הטמפרטורה ולשמור אותה במצב קבוע בלי כל סטיות. ברור שהרבה יותר נעים ונוח לשהות בחלל כזה שהטמפרטורה בו אחידה ונעימה ללא שינויים.

2. שקט – מערכות המיזוג מן הסוג הזה, פועלים בצורה הרבה יותר שקטה  מכל מערכות המיזוג המוכרות כך שהמשתמשים במזגנים הללו נהנים ממיזוג נעים ושקט.

3. חיסכון בחשמל – בגלל שהחימום והקירור מסופקים בדיוק על פי הדרישה יהיה כאן בסופו של דבר חיסכון משמעותי בחשמל.

מומחים ב- מערכות VRF

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מהי מערכת VRF - VRV
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם